Popis ponuda
408 000 €
(7 556 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Rue de la République, Puteaux
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
54 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Actif immobilier sous bail commercial résidence gérée Loyer annuel HT : 23 665 euros (26 031,50 euros/TTC) Charges générales de copropriété / an : 3...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
135dana
Ažurirano:
72dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de la République, Puteaux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch