SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
395 000 €
(5 197 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Matteo Bertolino vous propose: À seulement quelques minutes de la frontière suisse et de l’aéroport, découvrez ce bel appartement T3 de 7...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu