SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
549 000 €
(6 536 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns

spavaća soba4
stan84 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé à Prévessin-Moëns, à seulement 300 mètres de la frontière suisse, cet élégant appartement T4 de 84 m2 vous séduira par son emplacement exception...

Plin
Dob ponude: 44dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Anaïs GRISARD

Slični oglasi

Slično u inozemstvu