SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
555 000 €
(5 495 € / m²)
Prodaja
3
1
101 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns

spavaća soba3
stan101 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Adélaïde Sereni vous propose: Venez découvrir ce bel appartement de 101 m² Prévessin-Moëns.Situé dans une petite copropriété paisible, à ...

Ostalo
Dob ponude: 65dana
Ažurirano: 48dana

Lokaliteti

Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu