SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
549 000 €
(5 840 € / m²)
Prodaja
4
1
94 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns

spavaća soba4
stan94 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Réf. 1740JB

À Prévessin-Moëns, proche du centre et de la frontière suisse, vous serez charmé par ce magnifique appartement T4 de 94m², situé au 2èm...

Plin
Dob ponude: 153dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Swixim Pays de Gex

Slični oglasi

Slično u inozemstvu