SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
549 000 €
(5 903 € / m²)
Prodaja
4
1
93 m²
Route de Mategnin, Prévessin-Moëns

spavaća soba4
stan93 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

PRÉVESSIN-MOËNS Très bel appartement T4 en excellent état PRÉVESSIN-MOËNS Très bel appartement T4 en excellent état, vue dégagée, résidence de stand...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 152dana
Ažurirano: 48dana

Lokaliteti

Route de Mategnin, Prévessin-Moëns
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPERTY GENEVA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu