SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
151 000 €
(2 013 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Route de Saint-Mitre, Port-de-Bouc

spavaća soba4
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Abderraouf M'hissen vous propose: Appartement de 4 Pièces avec balcon vue mer.Découvrez cet appartement, situé au 7ème étage sur 10, d'un...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Route de Saint-Mitre, Port-de-Bouc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu