SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
259 000 €
(2 977 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Rue François Arago, Pontault-Combault

spavaća soba4
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Claire Choubane vous propose: ** EXCLUSIVITÉ - Pontault-Combault ** Appartement 4 pièces de 87 m² environ - Plain-pied - Jardin de 134 m²...

Ostalo
Dob ponude: 47dana
Ažurirano: 47dana

Lokaliteti

Rue François Arago, Pontault-Combault
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu