SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
231 000 €
(2 655 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Rue de la République, Pontarlier

spavaća soba4
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PONTARLIER - CENTRE VILLE : Appartement de type 4 de caractère à rafraichir dans une petite copropriété calme comprenant : entrée, cellier, cuisine ou...

Električni
Dob ponude: 90dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Rue de la République, Pontarlier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

L'immobilier Pontissalien - Pontarlier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu