SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
148 000 €
(1 973 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue de la République, Pontarlier

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au 1er étage d’une petite copropriété récemment rénovée, cet appartement de type 3 développe une surface d’environ 75 m2.Il se compose d’une ent...

Električni
Dob ponude: 154dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Rue de la République, Pontarlier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Authentique Home Valdahon

Slični oglasi

Slično u inozemstvu