Popis ponuda
14
14
14
48 990 €
(1 089 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Rue du Général Herr, Pont-de-Roide-Vermondans
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
45 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Bienvenue à vous, chers chercheurs de logements! Nous sommes ravis de vous présenter une opportunité immobilière unique en son genre.
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
F - Vrlo neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
495dana
Ažurirano:
494dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue du Général Herr, Pont-de-Roide-Vermondans
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.