SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
472 000 €
(4 034 € / m²)
Prodaja
4
1
117 m²
Rue du Pivot, Pommard

spavaća soba4
stan117 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Julien Parizot vous propose: En exclusivité, à Pommard, village réputé par sa localisation et son vin, appartement duplex composé au rez-...

Ostalo
Dob ponude: 123dana
Ažurirano: 53dana

Lokaliteti

Rue du Pivot, Pommard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu