SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
150 000 €
(4 286 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
Rue des Barrières, Poissy

spavaća soba1
stan35 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Échappez à l'ordinaire avec ce studio charmant de 35 m² parfaitement situé dans le centre de Poissy. Ce bien unique au dernier étage d'une résidence m...

Plin
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue des Barrières, Poissy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu