SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
274 000 €
(2 713 € / m²)
Prodaja
4
1
101 m²
Place des Roseaux, Poisat

spavaća soba4
stan101 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement 4 pièces de 101 m2 Poisat (38320)Venez vivre dans un château et profiter d’un cadre de vie unique, entre charme de l’ancien et environne...

Ostalo
Dob ponude: 24dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Place des Roseaux, Poisat
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IMMOBILIERE VICTOR HUGO

Slični oglasi

Slično u inozemstvu