SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
275 000 €
(3 526 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Chemin de Beauchamp, Pierrevert

spavaća soba4
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

L'Agence a sélectionné pour vous ce superbe appartement de type T4 d'environ 78 m2, situé en rez-de-jardin dans la charmante commune de Pierrevert. N...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin de Beauchamp, Pierrevert
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Vinon-sur-Verdon - l'Adresse Vinon-sur-Verdon

Slični oglasi

Slično u inozemstvu