SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 000 €
(1 554 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Rocade Sud, Perpignan

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Yannick Maia vous propose: MAGNIFIQUE APPARTEMENT RÉNOVÉ AVEC BALCON - 3 CHAMBRES - PERPIGNAN MOULIN A VENTLaissez-vous séduire par ce ma...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rocade Sud, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu