SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
93 900 €
(2 041 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé à Perpignan, au dernier étage d'un immeuble de caractère, cet appartement de 46 m² séduit par son charme atypique, sa luminosité et ses espaces ...

Električni
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu