SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 900 €
(1 565 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Rocade Sud, Perpignan

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Léna Monte vous propose: A Perpignan - sur le secteur du Moulin à Vent, découvrez ce bel appartement T4 traversant et lumineux, situé au ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rocade Sud, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu