SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 900 €
(1 193 € / m²)
Prodaja
5
1
134 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spavaća soba5
stan134 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Rémi Perez vous propose: Nouveauté sur Perpignan, boulevard Mercader.Appartement duplex T5 de 134 m² habitables (81 m² loi Carrez car com...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu