SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
119 000 €
(1 889 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Perpignan Centre Ville quartier recherché proche des quais et de Clemenceau, place Bardou Job Découvrez ce spacieux T3 de 63 m2 Loi Carrez (plus 35 m2...

Električni
Dob ponude: 43dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Central Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu