SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
204 000 €
(3 045 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sofiane Hamiham vous propose: Bienvenue à Perpignan – Quartier Mas Vermeil – Appartement T3 avec Balcon et ParkingDécouvrez ce charmant a...

Ostalo
Dob ponude: 75dana
Ažurirano: 75dana

Lokaliteti

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu