SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
Dnevni boravak
Dnevni boravak
123 750 €
(3 438 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spavaća soba2
stan36 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

L'Adresse Maison du Sud Immobilier Perpignan vous propose en exclusivité : Au sein d'une belle copropriété récente au Mas Vermeil avec jardin dans un...

Električni
Dob ponude: 132dana
Ažurirano: 70dana

Lokaliteti

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Perpignan - l'Adresse Perpignan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu