Popis ponuda
7
7
7
153 750 €
(1 671 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
92 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Bel appartement T4 entre la gare TGV et la Place Catalogne, proche de toutes commodités (commerces, école, transport,...). Il se situe au 1er étage...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Klimatizacija
Vrtovi
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zaseban wc
Zasebna kuhinja
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
134dana
Ažurirano:
72dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
l'Adresse Perpignan - l'Adresse Perpignan
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
l'Adresse Perpignan - l'Adresse Perpignan