SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
127 000 €
(1 198 € / m²)
Prodaja
3
1
106 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spavaća soba3
stan106 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sofiane Hamiham vous propose: Splendide appartement de 3 pièces, 2 chambres, possible de faire 1 chambre en plus, à Perpignan Libre d'hab...

Ostalo
Dob ponude: 142dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu