SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
245 000 €
(2 248 € / m²)
Prodaja
4
1
109 m²
Rue Paul Alavail, Perpignan

spavaća soba4
stan109 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Dieses Objekt wird Ihnen von Muriel ROBERT , Immobilienmaklerin der Agentur LPI French Properties 09 rue des Trois Journées in Perpignan , Region Okzi...

Ostalo
Dob ponude: 209dana
Ažurirano: 172dana

Lokaliteti

Rue Paul Alavail, Perpignan
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AGENCE INTERNATIONALE LPI - FRENCH PROPERTIES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu