SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
735 000 €
(12 895 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Rue Montmartre, Paris

spavaća soba3
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À VENDRE PARIS 2e RUE SAINTE-ANNE / PALAIS ROYAL FORT POTENTIEL - Au coeur du très recherché quartier Sainte-Anne / Palais-Royal, à deux pas de la Pla...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Montmartre, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PARIS LUXURY HOMES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu