SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 000 000 €
(13 699 € / m²)
Prodaja
4
1
73 m²
Rue Léon Vaudoyer, Paris

spavaća soba4
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ideally located on the edge of the 7th arrondissement, in immediate proximity to Place de Breteuil, this elegant 71 m² Loi Carrez apartment occupies t...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Léon Vaudoyer, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DOLY

Slični oglasi

Slično u inozemstvu