SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
549 000 €
(7 625 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Rue Albert Bayet, Paris

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PARIS 13th - VANDREZANNE - HIGH FLOOR - UNOBSTRUCTED VIEWWithin the iconic Tours d'Italie 2, discover this 3-room apartment of 71.92 m², located on th...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Albert Bayet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sixième Avenue Marais

Slični oglasi

Slično u inozemstvu