SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 950 000 €
(16 298 € / m²)
Prodaja
6+
1
181 m²
Avenue Hoche, Paris

spavaća soba6+
stan181 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In a beautiful stone building with a concierge, near Parc Monceau, on the 3rd floor (accessible by elevator), a stunning family apartment of approxima...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue Hoche, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Parisearch

Slični oglasi

Slično u inozemstvu