SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 335 000 €
(19 734 € / m²)
Prodaja
5
2+
169 m²
Rue de Grenelle, Paris

spavaća soba5
stan169 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Large Pebble / Near rue Cler - In a beautiful old high-end building on the 5th floor with an elevator, the apartment consists of an entrance hall, a d...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue de Grenelle, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DAVOLI IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu