SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 080 000 €
(11 685 € / m²)
Prodaja
6+
1
178 m²
Avenue de Wagram, Paris

spavaća soba6+
stan178 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

DOLY • EXCLUSIVITY • PARIS 75017 • WAGRAM / PLACE DES TERNESDOLY is proud to present exclusively this family and reception apartment of 167.83 m² unde...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenue de Wagram, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DOLY

Slični oglasi

Slično u inozemstvu