SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
745 000 €
(9 675 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Quai de Grenelle, Paris

spavaća soba3
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Very nice apartment of 76.5m2 Carrez ideally located in the heart of the Saint-Charles – Beaugrenelle district.Located on the 6th floor by elevator in...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Quai de Grenelle, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HUGO FERRE IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu