SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 195 000 €
(13 580 € / m²)
Prodaja
5
1
88 m²
Rue de Monceau, Paris

spavaća soba5
stan88 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Close to Avenue Hoche and Parc Monceau, in a quiet and sought-after setting, this light-filled apartment faces directly south and is situated on the f...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue de Monceau, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Pied-à-Terre Saint Honoré

Slični oglasi

Slično u inozemstvu