SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
296 000 €
(9 548 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue Albert Bayet, Paris

spavaća soba2
stan31 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'agence immobilière L'Adresse vous propose en exclusivité ce charmant appartement refait à neuf dont l'isolation. Situé au dernier étage avec ascense...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Albert Bayet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Novae - l'Adresse Paris 13 - Novae

Slični oglasi

Slično u inozemstvu