SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 520 000 €
(12 293 € / m²)
Prodaja
6+
1
205 m²
Rue Vaucanson, Paris

spavaća soba6+
stan205 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This elegant apartment, located in the heart of the Haut-Marais, a stone’s throw from shops and transport services, is situated on the 4th floor of a ...

Plin
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Vaucanson, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Le Marais

Slični oglasi

Slično u inozemstvu