SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 995 000 €
(15 346 € / m²)
Prodaja
5
1
130 m²
Rue de Turbigo, Paris

spavaća soba5
stan130 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Etienne Marcel- Turbigo
Building with stone facade of high standing, 5th floor with elevator.
Beautiful apartment consisting of an entrance, a spaciou...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue de Turbigo, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CONCORDE ASSOCIES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu