SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
890 000 €
(11 410 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Rue Albert Bayet, Paris

spavaća soba3
stan78 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé dans le recherché quartier Bibliothèque François Mitterrand, découvrez ce magnifique appartement 3 pièces de 74 m2 Carrez, au sein d'une copropr...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Albert Bayet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Novae - l'Adresse Paris 13 - Novae

Slični oglasi

Slično u inozemstvu