SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
329 000 €
(9 970 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Avenue du Maine, Paris

spavaća soba2
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Un esprit maison au coeur d'une adresse confidentielle Au sein de la discrète et recherchée Villa Duthy, dans une petite copropriété intimiste de seul...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaDrveni podOtvoreni dnevni boravakNakon renovacijePrirodno svjetlo

Električni
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenue du Maine, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selection Habitat - AGENCE HAMILTON PARIS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu