SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
759 000 €
(11 677 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
Rue du Faubourg Saint-Martin, Paris

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au 4e étage d'un bel immeuble ancien de 1849, cet appartement de 2 pièces offre une surface de 65.7 m2 parfaitement répartie. Son séjour traver...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podKaminOtvoreni dnevni boravakVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Plin
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue du Faubourg Saint-Martin, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu