SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
633 000 €
(8 329 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Rue Riblette, Paris

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Kien Dung Tran vous propose: CHARMANT 3 PIÈCES AU CALME – PARIS 20ᵉDécouvrez ce bel appartement de 75,65 m², situé au rez-de-chaussée d’u...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Riblette, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu