SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 890 000 €
(14 104 € / m²)
Prodaja
5
1
134 m²
Avenue Van Dyck, Paris

spavaća soba5
stan134 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À deux pas du Parc Monceau, de la place des Ternes et des commerces de proximité, découvrez cet appartement traversant en duplex de 113,62 m² Loi Carr...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenue Van Dyck, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ERA VILLIERS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu