SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
245 000 €
(16 333 € / m²)
Prodaja
2
1
15 m²
Esplanade du Souvenir Français, Paris

spavaća soba2
stan15 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A RARE PATRIMONIAL ASSET IN THE HEART OF PARIS 7TH DISTRICT
A highly valuable and confidential asset located in one of Paris’ most prestigious address...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Esplanade du Souvenir Français, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

LUXURY PROPERTIES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu