SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
565 000 €
(11 771 € / m²)
Prodaja
3
1
48 m²
Rue Ordener, Paris

spavaća soba3
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Stéphanie GOYER vous propose: Paris 18e - Abbesses - Coup de Coeur pour cet appartement de 3 pièces situé au 3e étage au coeur de la but...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Ordener, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu