SUPA24
399 000 €
(13 300 € / m²)
Prodaja
2
1
30 m²
Rue Pouchet, Paris

spavaća soba2
stan30 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

DOLY est fier de vous présenter un élégant appartement T2 de 30 m2 (Loi Carrez) idéalement pensé pour un premier achat ou un investissement locatif da...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DOLY

Slični oglasi

Slično u inozemstvu