SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
365 000 €
(7 935 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Rue Ordener, Paris

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Niché dans une impasse pleine de charme à Pigalle, cet appartement de 2 pièces de 45m² vous séduira par son caractère paisible. Situé en rez-de-chauss...

Električni
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Ordener, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu