SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
265 000 €
(7 162 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Rue de Thionville, Paris

spavaća soba2
stan37 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant appartement de 2 pièces, intelligemment agencé, situé au cœur de Paris dans un immeuble ancien avec ascenseur datant de 1881. Ni...

Električni
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rue de Thionville, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu