SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
599 000 €
(7 987 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Avenue du Maine, Paris

spavaća soba4
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez cet appartement de 75 m² au cœur du quartier Vercingétorix, dans le 14e arrondissement de Paris. Niché en rez-de-chaussée d'une résidence ré...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenue du Maine, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu