SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
479 000 €
(10 191 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Rue de la Croix Nivert, Paris

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À proximité immédiate de l'Unesco, entre les stations Cambronne et Ségur, ce superbe appartement de 47 m² vous attend au cœur du 15ème arrondissement ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podOtvoreni dnevni boravakPrirodno svjetlo

Plin
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Rue de la Croix Nivert, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu