SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
418 000 €
(11 000 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue de la Roquette, Paris

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au cœur de Paris, découvrez ce charmant appartement de 2 pièces de 38 m², niché en rez-de-chaussée d'un immeuble ancien datant de 1881. Ce bien vous s...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue de la Roquette, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu