SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
195 000 €
(13 000 € / m²)
Prodaja
1
1
15 m²
Rue Laferrière, Paris

spavaća soba1
stan15 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ce studio de 15,5 m2 en rez-de-chaussée, situé dans une petite copropriété de Paris 9ème, offre un espace rénové et fonctionnel, idéal pour un premier...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Laferrière, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu